Kalapüügi klapp plahvatus-line konks, et vältida hukkumine

€0.63
On laos
Kiire kohaletoimetamine
Pood:
  • Koos Joonlaua või Mitte: No
  • Positsioon: Jõgi
  • Brändi Nimi: MOONBIFFY
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Tüüp: Plahvatus Konks

Pöörake tähelepanu värvi beebi sinine.Pikkuse pärast venitamine on 1 meeter.Ühe kaal on umbes 11-13 grammi.

Võrgu kaabli läbimõõt; 3 võrgusilma 4 silma 5 võred 6 võred [0.14 mm] 7 võred 8 võred [0.16 mm] 9 võred 10 võrgusilma 11 võred 12 silma ja 13 silma [0,2 mm]

Leiutati uus püügiviis, täiendatud versiooni plahvatusohtlik konks, võite püüda suur kala ilma konksuga.See toode on populaarne välismaine toode, mis suurendab oluliselt oma võimalusi püüavad kala.

Kui vool on tormasid või on tuul ja lained, lõnga, ei ole laiali ja vormi a rida.Lihtsalt kasutada raske sööt, mis suur ruum oad (või ujuk vee) juures pea ja saba, pehme sööt, traat -, joonistus söödaks, ja raske sööt. (Palun pidage silmas, et petmine ei ole saadaval)

Juhised kasutamiseks:

1. Kevadel on kasutatud riputamiseks söödaks, ja sööt on valem, siis arvan, et on hea, et saavutada hea mõju, meelitades kala koguda.

2. Pärast paneb kalapüügi rig vette, et Bawang liit on levinud üle, et moodustada silma.Pange tähele, et see on vertikaalne koonuse pärast seda laiali.

3. Tänu kiusatus sööt, kala koguda erinevatest vaatenurkadest.Kui kala tabab bawang komplektis on, neto traat seob kala.

Erinevaid rohkem mängu meetodeid, kuid loodan ka, et kalapüük sõbrad on avastada ja uurida rohkem (püük ei ole kindlat meetodit, paindlik kasutamine)

Pange tähele: Sa ei pea lifti rod kohe, kui te näete, drift.Rohkem kala võitleb, seda tugevam nöör.

Phishing meetod viide:

1. Käsi pole: Float-Overlord Liit.Nagu pleegitamine meetod, sööt (kevadel toimub on lihtsalt allosas vesi.Kui on kala sõnum, pöörama tähelepanu sellele, kuidas pikk, et seda peatada.Kui on kala sõnum, see on ka võimalik, et meelitada suur kala uuesti.See on normaalne, et saada mõned kala korraga.See on tasakaalustamata tavalise lõhkeaine konksud

2. Pikk shot: soovitatav on kasutada 3.6 m 4,5 m super kõva meri masti või pikk shot pole (kui sa ikka ei saa, viska see kaugel, siis suurendab plii sinker ja pakkige toit)

3. Ujuvad kalapüük: siduvat meetodit line grupp on sama, mis silver karpkala ja jämepea kalapüügi group (saab püüda ujuva vee, asendades vee kummitus või lõhkematerjali konks osas overlord bundle).Peamine sidumine on valged ribad, prussakad ja muud pelaagilised kalad.Näiteks ujuva püügi jämepea: sügavusel 5 meetrit, reguleerida sööt sügavusel 4 meetrit, ja te saate valamu ja kala otse sügavus 3 meetrit.

4. Põhjalähedase püügi: Bawang bundle-pealiin-plii sinker-float-fishing rod (viska bawang kimbu sisse pesa)

Järgnevalt on kasutaja küsimus:

1. Net ei hukku, ja mitte lihtne kasutada!

See võrk ei hukku-see on ujuva eespool sööt.Kala on meelitatakse sööt, ükskõik, mis suunas nad tulevad, nad on seotud traat, kui nad tabanud net asemel vajavad kala, ujuda keset net kasulik .

2. Seekord see on tõesti kasulik, rääkimata, puuduseks on, et kui net saagi kala, teie net on sassis ja katki.

Kui soovite, et võtta välja kala, take a look.Vastavalt olukorrale kala on tasaarveldatud, pilk suunas, mis klapp see.Üldiselt, kui hakkate võtma kala saba.Kui sa seda uuesti kasutada, kui see on räpane, minna kaks korda käega.See on see, et seda saab kasutada mitu korda, kuid väike võre on katki.Selline suur toode ei mõjuta järgmise kasuta üldse.

3. Ei mõju.

Pakendid on komplekteeritud kimp, ja tuleb avada esimene, kui kasutate seda.Ainult kiire vett see ei hajutamiseks.See muutub kimp niidid, kuid see ei saa laiali.See on sirge, ja see on palju efektiivsem kui kala konksu.Võimalus kala lööb sirge on suurem võimalus, et imemine on konks, ja seda ka kinni, kui see tabab strand.

 

Seotud tooted

PROBEROS 10tk Jigging Kalapüügi Konksud Suurus 1/0-2/0-3/0-4/0-5/0# Aeglase Sammuga Korter Fishhooks Kõrge Süsinikusisaldusega Teras Ühe Konksud Okastraadist
€2.94
50 Tükki Noctilucent Kalapüügi Jooksva Pöörleb Haarab Liides Lihtne Avada
€18.54
Kalapüügi Ümar Kuju Palli Kinnitusseadmete Pea Süsinik Terasest Konksu Koos Rotatsiooni Ringi Lusikad
€1.24
Peegeldav Telk Trossi 2,5 mm Multifunktsionaalset Väljas Telkimine Trossi Langevari Juhe kaelapaela kinnitamine Telgi Multifunktsionaalne Corda 50M
€14.09
20pcs/ Set Treble Kalapüügi Konksud Süsinik Terasest Okastraat Fishhooks Super Terav Triple Hooks Mere Lahendada Tarvikud Box
€4.26
LED Veealuse Kalapüügi Peibutis LED-Deep Sea Langeb Veealuse Tegeleda Kalapüügiga Kalmaar Meelitada Kerge Kalapüügi Peibutis kalastustarbed
€5.45
Helendav Kalmaar Meelitada Konks Kala Konksu Hämmastavalt Tõetruu Simulatsioon Kalmaar Konks Kalastustarbed Landid Kalmaar Kinnitusseadmete Lures Konksu
€1.19